Підбір слухового апарату
в Івано-Франківську

Індивідуальні рішення для надійного
та безпечного слухопротезування

Ваш впевнений крок у реальність
навколишніх звуків!

Запишіться на прийом

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

  Сучасне слухопротезування вирішує численні проблеми слабочуючих людей зі сприйняттям звуків навколишнього світу.  Правильний підбір і точне налаштування слухового апарату здатні компенсувати порушення слуху, наблизити розпізнавання звуків і розуміння мови практично до природного стану.

  Звернувшись до Центру Слуху в Івано-Франківську, Ви знайдете «свого» аудіолога. Наші спеціалісти з чуйністю та розумінням ставляться до потреб кожного пацієнта.  Мають у розпорядженні високоточне обладнання провідних виробників приладів та інструментів Karl Storz, Interacoustics, Maico, Zeiss, FireFly, відповідну кваліфікацію та багатий досвід слухопротезування. Підбір і налаштування слухових апаратів проводиться на підставі результатів аудіологічного обстеження, враховуючи індивідуальні особливості та спосіб життя пацієнта.

  Ми співпрацюємо з провідними компаніями по виготовленню слухових апаратів та розхідних матеріалів до них, які є лідерами на світовому ринку.  Створені за передовими технологіями, слухові апарати брендів Oticon, Resound, Widex, Phonak, Unitron гарантують безпеку та надійність. Зручні апарати з лаконічним дизайном легко адаптуються до стилю життя користувача, сприяють успішній соціальній взаємодії.

  Спеціалісти Центру Слуху надають усіляку підтримку своїм пацієнтам під час звикання до слухового апарату, консультують у питаннях правильного догляду та користування.

  Супутні та необхідні для догляду за слуховими апаратами матеріали можна придбати в Центрі Слуху: батарейки, індивідуальні та універсальні вкладки, фільтри, осушуючі камери, осушуючі таблетки, футляри, ін. Вся продукція сертифікована, відповідає європейським стандартам якості. На слухові апарати надається гарантійний термін обслуговування – від 12 до 24 місяців. За домовленістю, можемо організувати доставку витратних матеріалів поштою.

  Доступна послуга налаштування вже наявних слухових апаратів Oticon, Resound, Widex, Phonak, Unitron, придбаних у інших закладах. Пацієнт, який звернувся до Центру, отримає консультацію компетентного спеціаліста. Після оцінки результатів аудіологічного обстеження і, при необхідності, додаткової діагностики, буде проведене налаштування слухового апарату.

  Слухопротезування стирає відмінності між слабочуючими та людьми з гарним слухом.  Дає можливість відчувати себе повноцінно, чути звуки природи та голоси коханих.

  Центр Слуху в Івано-Франківську повертає здатність чути та розуміти мову дорослим і дітям!

  Замовляйте підбір та налаштування слухового апарату
  у кращих слухопротезистів Івано-Франківська!

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

   Нас легко знайти

   Телефони
   Телефони:
   Графік роботи
   Графік роботи:
   Пн.-Пт.: 9:00-19:00; Сб., Нд.: вихідний
   Електронна пошта
   Електронна пошта: