ЛОР-консультація
в Івано-Франківську

Кваліфікована оцінка об'єктивного стану пацієнта,
точний діагноз, оптимальна схема лікування

Не відкладайте
візит до лікаря!

Запишіться на прийом

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

  Центр Слуху в Івано-Франківську запрошує дорослих і дітей на консультації до висококваліфікованих спеціалістів у сфері отоларингології.  Проводимо загальний ЛОР-огляд.  Комплексно обстежуємо вуха, ніс, горло, гортань, вестибулярний апарат. Також є можливість отримати консультацію невролога.

  У Центрі Слуху Івано-Франківська можна пройти повний ендоскопічний огляд ЛОР-органів.  Ендоскоп, оснащений відеокамерою, вводиться в організм через рот, ніс або вухо та передає на екран зображення внутрішніх органів і порожнин.  Цей малоінвазивний метод дозволяє діагностувати захворювання на ранній стадії.

  Загальний ЛОР-огляд вуха допомагає виявити припухлості, деформацію вушної раковини, наявність сірчаних пробок.  ЛОР-консультація з відеоендоскопом дозволяє об’єктивно оцінити стан зовнішнього слухового каналу, барабанної перетинки та дає можливість пацієнту на власні очі побачити, що відбувається всередині вуха.

  У Центрі Слуху також є гнучний фіброриноларингоскоп, яким можна діагностувати патологію гортані та порожнини носа. Даний метод є «золотим стандартом» обстеження носоглоткового мигдалика (аденоїдів) у дітей.

  При необхідності проведемо додаткові обстеження, встановимо діагноз та запропонуємо оптимальний метод лікування.  Для комплексного вирішення проблем зі здоров’ям, працюємо у мультидисциплінарних командах разом із іншими спеціалістами. Пояснимо зрозумілими словами суть захворювання та відповімо на всі Ваші запитання.

  Запишіться на консультацію до спеціалістів
  Центру Слуху в Івано-Франківську!

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

   Нас легко знайти

   Телефони
   Телефони:
   Графік роботи
   Графік роботи:
   Пн.-Пт.: 9:00-19:00; Сб., Нд.: вихідний
   Електронна пошта
   Електронна пошта: