Діагностика слуху
в Івано-Франківську

Сучасне високоточне обстеження -
комфортне та доступне для дорослих і дітей

Отримайте достовірні дані
про стан Вашої слухової системи!

Запишіться на прийом

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

  Як часто Ви звертаєтесь до співрозмовника з проханням говорити голосніше або повторити сказане?  Намагаєтеся підвищити гучність телевізора, хоча іншим комфортно сприймати інформацію?  Під час розмови по телефону максимально напружуєте слух, але все одно мова звучить нерозбірливо?

  Помітили перші ознаки порушення слуху у себе або своїх близьких?  Не відкладайте візит до лікаря!  Своєчасне звернення до отоларинголога – запорука успішного лікування.  Спеціалісти Центру Слуху проводять професійні консультації з питань зниження слуху та ефективним методам його корекції.

  Оцінювати слухове сприйняття важливо в будь-якому віці.  Регулярні обстеження слуху допомагають виявити та вчасно скорегувати порушення звукового сприйняття.  Особливо важливо не втратити момент у ранньому дитинстві та виявити проблеми до того, як вони почнуть негативно впливати на розвиток дитини.

  Реєстрація отоакустичної емісії (ОАЕ) застосовується для скринінгу слуху новонароджених дітей.  Це найбільш точний, безпечний і безболісний метод визначення функціонального стану зовнішніх волоскових клітин внутрішнього вуха.

  Аудіометрія – це процедура діагностики порушення слуху, яка дозволяє визначити причини та ступінь зниження слухової функції, виявити патології слуху на початкових стадіях.  Своєчасний слуховий тест дає можливість вжити комплексних заходів, завдяки яким терапія та слухокоррекція будуть максимально ефективні.

  У Центрі Слуху досвідчені аудіологи та сурдологи проводять діагностичні обстеження на сучасному обладнанні нового покоління датської компанії Interacoustics, яке точно визначає об’єктивний стан слухової функції як дорослого, так і маленького пацієнта.  Для кожної вікової групи існують свої способи тестування слуху.

  Аудіометрія досліджує гостроту слуху.  Залежно від методу визначає суб’єктивну або об’єктивну слухову чутливість до звукових хвиль різної частоти за допомогою реєстрації повітряно- та кістково- проведених звуків, рівня дискомфорту слуху, за допомогою мовних наборів.

  Застосовуємо методи ігрової аудіометрії, умовно-рефлекторної, візуально-підсиленої, аудіометрії у вільному звуковому полі, мовної, тональної аудіометрії.  Обстежуємо слух методами реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП) ABR і реєстрації ASSR – об’єктивну комп’ютерну аудіометрію.

  Тимпанометрія (імпедансометрія) досліджує функціональний стан середнього вуха: об’єм зовнішнього слухового каналу;  рухливість барабанної перетинки;  тиск, при якому барабанна перетинка максимально рухлива;  провідність слухових кісточок.  Реєстрація слухових акустичних рефлексів заснована на реєстрації скорочення м’язів середнього вуха під впливом звукової хвилі.

  За підсумками діагностичних тестів, спеціалісти Центру Слуху об’єктивно оцінять стан Вашого слуху. Проведуть аналіз аудіометрії з детальним описом та поясненням отриманих результатів. В результаті комплексної оцінки, фахівці Центру Слуху запропонують тактику подальшого лікування та реабілітації.

  Довірте турботу про здоров’я професіоналам Центру Слуху!

  Пройдіть комплексну діагностику у Центрі Слуху!
  Будьте уважні до свого здоров’я!

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

   Нас легко знайти

   Телефони
   Телефони:
   Графік роботи
   Графік роботи:
   Пн.-Пт.: 9:00-19:00; Сб., Нд.: вихідний
   Електронна пошта
   Електронна пошта: